infolinia: [+48] 508 235 866
Wycena nieruchomości
Na terenie województwa warmińsko - mazurskiego
zobacz więcej
Wycena nieruchomości
Na terenie województwa warmińsko - mazurskiego
zobacz więcej
Wycena nieruchomości
Na terenie województwa warmińsko - mazurskiego
zobacz więcej

Wycena nieruchomości Iława

wycena nieruchomosci IlawaLada chwila czeka Cię spotkanie w banku w sprawie przyznania kredytu hipotecznego? Idź na nie wyposażony w operat szacunkowy, który dostaniesz w ramach usługi jaką jest wycena nieruchomości. Iława to jedno z kilku miast Warmii i Mazur, w którym uzyskasz je szybko i za niewysoką cenę. Poznaj naszą ofertę! Czytaj dalej!

 

Kilka słów o tym, czym jest wycena nieruchomości

Wycena nieruchomości to klucz do wielu drzwi, które otwierają się nie wiele możliwości. Operat szacunkowy, który jest efektem finalnym wyceny to narzędzie pomocne w:

Wycena nieruchomości pozwala na precyzyjne określenie wartości budynku czy działki, która opiera się nie tylko na warunkach technicznych nieruchomości, ale powiązana jest również z aktualną sytuacją na rynku nieruchomości, w tym na rynku lokalnym.

 

Kto przeprowadza wycenę nieruchomości?

Żeby uzyskać dokument jakim jest operat szacunkowy, konieczne jest skorzystanie z usług rzeczoznawcy majątkowego, który posiada uprawnienia do wydania takiego dokumentu. Ten dokument uznawany jest we wszystkich instytucjach, w których starasz się o realizację jakichś swoich celów związanych z daną nieruchomością. Jeśli jednak nie potrzebujesz oficjalnego dokumentu, który poświadczy wartość budynku czy działki, a chcesz poznać jedynie jej mocno orientacyjną wartość, możesz skorzystać z dostępnych w przestrzeni internetowej narzędzi, które tę wartość wyliczają w oparciu o kilka danych na temat nieruchomości. Musisz jednak pamiętać, że owo wyliczenie jest bardzo nieprecyzyjne i nie uwzględnia wielu ważnych determinant rynku nieruchomości.

 

Wycena nieruchomości - gdzie w Iławie?

Jeśli szukasz kogoś, kto profesjonalnie oszacuje wartość nieruchomości, która znajduje się na ternie Iławy lub innej miejscowości na Warmii i Mazurach zapraszamy do skorzystania z usług Joanny Bogdańskiej. Klienci, którzy korzystają z Jej pomocy cenią sobie nie tylko profesjonalizm i rzetelność, ale także terminowość i konkurencyjne ceny. Nie można też nie wspomnieć o tym, że Joanna Bogdańska posiada wszechstronne wykształcenie zdobyte na dwóch wydziałach: Wydziale Nauk Ekonomicznych i Wydziale Geodezji i Gospodarki Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego w Olsztynie. Posiada uprawnienia nadane przez Ministra Budownictwa, Transportu i Gospodarki Wodnej. Ponadto pochwalić się może certyfikatami z licznych szkoleń specjalistycznych, wśród których wymienić można choćby kurs wyceny nieruchomości dla potrzeb podatkowo-skarbowych. Joanna Bogdańska jest też członkiem Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości w Olsztynie. Decydując się na skorzystanie z Jej usług, masz pewność, że będą one przeprowadzone na najwyższym poziomie rzetelności i precyzji. Już teraz zadzwoń, żeby omówić szczegóły współpracy: 508 235 866.

O firmie

Wycena Nieruchomości Joanna Bogdańska

Firma świadczy usługi wyceny nieruchomości na terenie województwa warmińsko - mazurskiego, gwarantując pełny profesjonalizm, terminowość i konkurencyjne ceny. Operaty szacunkowe wykonywanesą zgodnie z przepisami prawa i standardami zawodowymiPolskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

Rzeczoznawca majątkowy Joanna Bogdańska jest absolwentką studiów na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Wydziale Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego w Olsztynie. Posiada uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości nr 5869 nadane przez Ministra Budownictwa, Transportu i Gospodarki Wodnej, a także ukończyła kursy specjalistyczne m. in. wycena nieruchomości dla potrzeb podatkowo – skarbowych.

Joanna Bogdańska jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości oddział w Olsztynie.

Dzięki ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej zapewniamy Państwu poczucie całkowitego bezpieczeństwa w sprawach związanych z naszymi usługami w zakresie wyceny nieruchomości.

dokumenty
Zaświadczenie Certyfikat Świadectwo
Oferta
  • nieruchomości gruntowych zabudowanych
  • nieruchomości gruntowych niezabudowanych
  • nieruchomości lokalowych (lokale mieszkalne, lokale użytkowe)
  • nieruchomości komercyjnych (np. biura, magazyny, hale produkcyjne)
  • nieruchomości budynkowych
  • nieruchomości praw rzeczowych (np. własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu, prawa do domu jednorodzinnego w spółdzielni mieszkaniowej)
Najczęściej określenia wartości nieruchomości dokonuje się dla celów:

Każda wycena sporządzania jest zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa, a także w oparciu o Powszechne Krajowe Zasady Wyceny – PKZW wydane przez PFSRM. Operaty szacunkowe są sporządzane zgodnie ze stanem faktycznym i prawnym nieruchomości. Proces szacowania wartości nieruchomości jest zawsze poprzedzony szczegółową analizą rynku nieruchomości, na którym znajduje się przedmiot wyceny, jak również wizją lokalną. Operat szacunkowy jest opinią autorską rzeczoznawcy majątkowego o wartości nieruchomości i stanowi dokument urzędowy.